Патолошка физиологија – Измењено обавештење о фебруарском испитном року

Важно обавештење – измена о времену одржавања фебруарског испитног рока за предмет патолошка физиологија

ПОТВРЂИВАЊЕ ИСПИТА: Уторак, 18.02.2020. год. од 10 до 12 часова за све студенте. ИНДЕКС обавезно показати приликом подношења појединачне испитне пријаве и то на страни овереног семестра.

ПРАКТИЧНИ ИСПИТ: 21. Фебруар. 2020. Године (ПЕТАК)   од 14:00 часова за све студенте.  Место одржавања: вежбаонице Института у ул. Др Суботића 1. II спрат .

УСМЕНИ ИСПИТИ: од 21.02.2020. год. према распореду који истакну испитивачи за студенте који имају положен практични део испита у текућој школској години.

Напомена студентима: пријаве морају бити благовремено поднете, и уредно и читко попуњене штампаним словима.На практичном испиту студент  мора имати радни мантил и индекс.

ШЕФ КАТЕДРЕ

За Проф. др Јелена Нешовић- Остојић